Корисні посилання

Інформаційні сайти

Українська мова
Математика
Біологія
Географія
Хімія
Фізика
Зарубіжна література
Іноземна мова
Історія
Правознавство
Інформатика
Художня культура
Музика
Образотворче мистецтво
Фізична культура


ОСВІТНІ ПОРТАЛИ

Міністерство освіти і науки України
Освіта та наука України: нормативні акти, база даних ВУЗів та шкіл, новини. Новини. ВНЗ. Тестування. Школа: школа сьогодні, управління, технології навчання, виховання школярів, психологія, позашкільна робота, підвищення кваліфікації, теорія, навчальні програми, оцінювання, законодавство, журнали.
Освіта в Україні. Українські організації, пов’язані з освітою. Вищі та середні навчальні заклади. Освіта за кордоном, гранти. Преса. Виставки та семінари. Дистанційне навчання.
Освітній портал – освіта в Україні, освіта за кордоном. Довідник ВНЗ України. Зовнішнє тестування. Абітурієнту. Новини освіти та науки України та закордону. Каталог освітніх сайтів. Форум. Реферати, курсові, дипломні. Освіта за кордоном.
Освіта в Україні на Parta.ua  Все про освіту: довідник абітурієнта, курсове навчання, каталог репетиторів, реферати і багато іншого для школярів, студентів та їх батьків. Посібники з Державної підсумкової атестації (ДПА) 2011 року.
Шкільний портал “Острів знань”. Навчальні програми, методичні документи. Деякі окремі аспекти навчання. Плани роботи шкіл, атестаціяія про навчання і дозвілля. . Сценарії проведення свят, вікторин. Зарубіжний досвід. Обмін педагогічним досвідом, обговорення, поради, точки зору. Про історію освіти, навчання та видатних педагогів. Питання ліцензування освітньої діяльності в Україні. Критерії оцінювання навчальних досягнень учнів. Огляди українських педагогічних видань, дайджести, публікації.
Вчитель вчителю, учням та батькам. Накази, листи, рекомендації. Поради та рекомендації для вчителів та батьків. Поради психолога.

ПОЧАТКОВА ШКОЛА

Портфоліо вчителя. Інформація для вчителя початкової школи.
Супер клас. Сайт вчителя початкових класів школи №118 міста Кривий Ріг. Скарбничка вчителя. Законодавство. На допомогу вчителю. Психологічні тести для дітей. Робота з батьками. Молодому вчителю. Навчальні програми. Виховна робота. Методичний порадник. Матеріали до уроку. Українська мова. Правова iнформацiя.

ВЧИТЕЛЯМ – ПРЕДМЕТНИКАМ

UROKI.NET. Все для вчителя: поурочне і тематичне планування, відкриті уроки, сценарії шкільних свят, методичні розробки, конспекти уроків, підручники, лабораторні, контрольні роботи і безліч інших матеріалів для вчителів – предметників, матеріали для педагогів-організаторів, шкільних психологів, завучів, класних керівників і директорів шкіл, ліцеїв, гімназій.
Інформація педагогу. Новини освіти і науки України. Зовнішнє оцінювання (ЗНО). Нормативно-правові документи. Виховна робота. Вчителям – предметникам.

МАТЕМАТИКА В ШКОЛІ

Математика для школи. Цікаві математичні факти, історії з життя математиків, означення, описи понять, правила, теореми, закони, властивості, формули, математичні таблиці, розв’язки задач з елементарної математики, збірки прикладів.
Творчий вчитель математики. Сайт вчителів математики Кривого Рогу: цікаві розробки уроків, рекомендації та методичні матеріали щодо використання сучасних інноваційних технологій, інтерактивних методів навчання, роботи з обдарованими школярами, методичні розробки підвищення якості математичної освіти, математичної компетентності учнів.

ФІЗИКА В ШКОЛІ

Сайт вчителів України. Матеріали для роботи вчителів фізики: методики, новини, бібліотека для учнів та вчителів, програми, уроки фізики.
Шкільна фізика. Теорія, задачі, тести, демонстрації, лабораторні роботи, методика навчання.

ДЛЯ ВЧИТЕЛЯ ХІМІЇ ТА БІОЛОГІЇ

Український біологічний сайт. Висвітлення сучасного стану біологічної науки та освіти в Україні.
Все для учителя биологии.  Електронна версія газети «Біологія». Матеріали для вчителів: «Я йду на урок біології».
Для вчителя хімії та біології. Розробки уроків, календарні, тематичні, поурочні плани, розробки уроків для вчителя хімії та біології в школі.

ГЕОГРАФІЯ В ШКОЛІ

Географія в школі. Географія в школі на «Географічному порталі»: програми, поурочне планування, розробки уроків, електронні уроки, практичні роботи, нетрадиційні уроки, задачі, література, довідкові матеріали.
Географія в школі. Географія в школі на сайті «Світ географії та туризму»: розробка уроків, виховні заходи, методичні рекомендації.

ІСТОРІЯ

Сайт історичної літератури:     http://historybook.at.ua/
Карти по всесвітній історії:    http://historic.ru/maps/index.shtml
Онлайн-атлас по всесвітній історії:     http://www.ostu.ru/personal/nikolaev/
Ізборнік: першоджерела та інтерпретації:        http://litopys.org.ua/
Карти з історії Другої світової війни:     http://rkka.ru/maps1941.htm
Альбом легіону УСС (1941-1918):     http://ycc.milua.org/albomUSS.htm
Всеминая история:        http://www.historic.ru/
Всемирная история – этот день в истории:        http://www.world-history.ru/
Вторая мировая война :        http://ww2.kulichki.ru/
Сервер восточноевропейской археологии:        http://archaeology.kiev.ua/
Археология:        http://www.archaeology.ru/
Архітектурні і природні памятки України:        http://www.archaeology.ru/
Довідник з історії України:        http://history.franko.lviv.ua/
Біографії великих українців:        http://biography.com.ua/
Виртуальная книга “История дипломатии:        http://www.diphis.ru/index.php
Холодная война:        http://www.coldwar.ru/
Эллада: мифология:        http://www.hellados.ru/
Перлини Вінниччини:        http://pearls.vn.ua/index.php
Сайт Мандрівка Україною:     http://travelua.com.ua/
Otwarta nauka:         http://otwartanauka.pl/?dir
Słownik geograficzny Królestwa Polskiego i innych krajów słowiańskich:   http://dir.icm.edu.pl/pl/Slownik_geograficzny/

УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА

Українська мова і література. Сайт для учителів української мови і літератури. Українська мова. Українська література. Зарубіжна література. Позакласна робота. На допомогу учням.
Інститут післядипломної педагогічної освіти Київського міського педагогічного університету імені Б.Д.Грінченка. Інформація для учителів – предметників на інформаційно-методичному сайті: методичні рекомендації, дидактичний матеріал, цікавий досвід.
Українська мова і література в школі. Електронна версія науково-методичного журналу.

РОСІЙСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА

Культура письменной речи. Вчителю російської мови: методичні розробки уроків.
Коллекция: русская и зарубежная литература для школы. Колекція «Російського загальноосвітнього порталу»: російська та зарубіжна література для школи.

ІНОЗЕМНА МОВА

Для учителей английского языка. Методика, планування, розробки уроків.
Методические пособия для учителей немецкого языка.
Вивчення німецької мови.
ІНФОРМАТИКА
Світ ПК. Учитель-учителю. Інформаційно – освітній портал на допомогу вчителю інформатики: плани-конспекти з інформатики, цікаві статті, інструкції, программ
Інформатика в школі. Інформація про програмне забезпечення, яке можна використати на уроках інформатики. Цікаві та необхідні матеріали для вчителів інформатики. Плани-конспектів уроків інформатики.
Освітні веб-ресурси учителям інформатики. Сайт присвячено освітнім веб-ресурсам, методиці їх використання і проектування. Мета створення сайту – зібрати в одному місці матеріал з даної теми та надати можливість студентам, учителям, викладачам обмінюватись досвідом щодо використання та створення освітніх веб-ресурсів.
UA5.ORG. Методичні матеріали з інформатики. Сайт присвячений інформатиці та інформаційним технологіям у всіх їх різновидах: від систем счислення до комп’ютерних мереж та телекомунікацій. Матеріали сайту охоплюютьі тематики, які зустрічаються у шкільному курсі інформатики та у фундаментальних дисциплінах з інформаційних технологій вищих навчальних закладів України.

УРОКИ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА ТА ПРАЦІ В ШКОЛІ

Слово вчителя. Цей сайт cтворено для поширення власного досвіду, для спілкування, обміну ідеями тощо. Розробки поурочних планів, виховних годин, комп’ютерних програм, тестів. Вчителям інформатики, образотворчого мистецтва.
Трудове навчання. Сайт для учителів трудового навчання та обслуговуючої праці. Сучасні технології. Радіоелектроніка. Декоративне мистецтво.

БІОЛОГІЯ

Персональний сайт вчителя біології. На сайті Ви знайдете матеріали, необхідні для самоосвіти та атестації вчителів підготовки до уроків, виховних заходів, конкурсів та олімпіад.

БІБЛІОТЕКИ І МУЗЕЇ

Библиотека электронных ресурсов МГУ:        http://www.hist.msu.ru/ER/
Энциклопедия “Кругосвет”:        http://www.krugosvet.ru/enc//.html
Музей Метрополітен:        http://metmuseum.org/
Музеи России:        http://www.museum.ru/
Виртуальный музей живописи:        http://smallbay.ru/
Галерея виртуальных цветов:        http://museum.vf.ru/
Мировые шедевры живописи:        http://www.wm-painting.ru/MasterPieces/p19_sectionid/1
Мировые памятники архитектуры:        http://www.burana.ru/
Музейний простір України:        http://prostir.museum/
Онлайн-галерея:        http://www.museum-online.ru/
Библиотекарь Ру:        http://bibliotekar.ru/
Бібліотека української літератури:        http://www.ukrlib.com.ua/books/index.php
Библиотека Альдебаран:        http://www.aldebaran.ru/
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Лютий 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Чер    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728  

Відвідування

Яндекс.Метрика

Категорії